Гравець молодіжної збірної України: «Ми не заслуговували на поразку у матчі з Фінляндією»

20-річний півзахисник молодіжної збірної України Максим Чех вважає, що синьо-жовті не заслуговували на поразку в першому поєдинку відбору на Євро

На старті відбірного турніру Євро-2021 збірна України U-21 у двох домашніх матчах набрала три очки, програвши фінам — 0:2 , та вигравши в мальтійців — 4:0 . У переможному матчі повний час відіграв півзахисник синьо-жовтих Максим Чех, який відповів на кілька запитань офіційного сайту УАФ.

— Максиме, відбір молодіжна збірна України розпочала не так, як хотілося. Чому, на твій погляд?

— Думаю, з нашого боку все-таки була недооцінка суперника, і це, напевно, головна причина поразки. Але навіть при цьому, вважаю, хлопці видали гарну гру, якщо виходити з кількості створених гольових моментів біля воріт супротивника. Ми не заслуговували на поразку.

— Тепер на виїзний матч із Фінляндією у збірної України буде особливий настрій?

— Безумовно. Але це не означає, що ми будемо чекати тільки цього поєдинку. Турнірна боротьба тільки почалася, тому до кожного наступного матчу потрібно підходити, як до вирішального.

— Збірна Мальти не той суперник, через якого довелося б багато нервувати?

— Добре, що ми забили швидкий м’яч. Якоюсь мірою мальтійці почали відходити від своїх воріт, чим до перерви ми повною мірою скористалися, тричі вразивши ціль. Хоча у другому таймі було нелегко.

Максим Чех (другий праворуч).

— Другу 45-хвилинку Синьо-жовті провели не так впевнено…

— Мабуть, рахунок дозволяв, тому десь, напевно, розслабилися, хоча ми розуміємо, що так грати не можна. Більш майстерний опонент швидко за це покарає.

— На старті турніру вже практично всі збірні в нашій групі втрачали очки . Чи говорить це про те, що переможець визначиться на фінішній стрічці?

— Цілком можливо. У кожної з команд стоять свої завдання, і за їхнє вирішення всі б’ються в кожному матчі. Але для нас головне — дивитися на свою гру і завдяки цьому досягати перемог.

— З огляду на кількість гольових моментів, створених нашою збірною у двох перших матчах відбору, у майбутнє ти дивишся з оптимізмом?

— Звичайно. З такою тактикою, яку хоче бачити наш головний тренер, футболістам завжди подобається грати.

— Молодіжка хоче бути схожою на головну команду країни?

— Так, діяти швидко, в один-два дотики, контролювати м’яч. Ми стежимо за грою першої збірної. Вірю, що й у нас так буде виходити.

Уже забыли? Ротань благодарит фанатов, защищает Шапаренко и переключается на Румынию

Загрузка ... Загрузка …

Размещено в Новости.