«Такі м’ячі наші воротарі на тренуваннях ловлять із закритими очима»

Сьогодні львівські юніори мають шанс повернутися на першу сходинку таблиці чемпіонату U-19. Вчора своїми перемогами у матчах 11-го туру їх звідти посунули Динамо й Шахтар

Щоправда, доведеться карпатцям сутужно: свій матч вони проведуть у Запоріжжі, проти непоступливої Зорі. Як грала його команда у минулому турі із Ворсклою ( 2:1 ) інформаційному центру клубу розповідав керманич Роман Гнатів:

— Задоволений результатом і відношенням хлопців до гри. Десь трішки насторожує технічний брак, якого, я вважаю, було забагато. Але це все компенсувалося бажанням і самовіддачею на полі. Ми намагались грати у свій футбол, хоч не завжди суперник дозволяв нам це робити. Та хлопці все одно старалися виконувати установки. По грі претензій немає. Є помилки і їх ми розберемо на теоретичних заняттях.

Андрій Артим

Не можу сказати, що пропущений гол — це груба помилка воротаря. Цей м’яч дав певну надію Ворсклі на нічию, але я вважаю, що він випадковий. Такі м’ячі наші воротарі на тренуваннях ловлять із закритими очима. Андрій (Артим — прим. З.Т.) напевно сам не розуміє, як він його пропустив. Відстояв він надійно, тому не скажу, що голкіпер нас підвів.

Травма Іванюка? Скоріш за все, вона серйозна. Принаймні він відчуває, що дуже болить коліно. Але до обстеження висновки робити рано.

Загрузка ... Загрузка …

Размещено в Новости.