Ювілей «ОТП Капітал» – компанії з управління активами виповнюється 10 років

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» святкує 10-річний ювілей. Компанія була заснована у 2007 році та стала другим представником OTP Group в Україні. Основні напрямки діяльності – управління активами інвестиційних та венчурних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.  

За десять років діяльності «ОТП Капітал» став одним з лідерів на ринку управління активами інститутів спільного інвестування. Особливу увагу компанія приділяла продуктам з публічною пропозицією – інвестиційним фондам , що дозволяють отримувати дохідність, вищу за банківські депозити, та пенсійним фондам, за допомогою яких клієнти накопичують кошти на пенсію. Наприклад, найдохіднішим інвестиційним фондом компанії наразі є «ОТП Фонд Акцій» , що заробив інвесторам 53% за останній рік. Великих успіхів досяг і недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» , активи якого нещодавно перевищили 100 млн грн, а фонд увійшов у ТОП-3 найбільших відкритих пенсійних фондів в Україні.  

Компанія активно розвиває напрямок управління венчурним капіталом – нещодавно укладено договори з двома великими фондами – а також зі страховими компаніями , що передали частину своїх активів в управління «ОТП Капітал».    
Есть желание поменять телефон на более современный? Тогда модель iphone 8 plus 64 gb будет вам интересной. Посмотрите по ссылке выше.

«За останній рік ми збільшили активи під управлінням на 23% та, із відновленням економічної активності та довіри населення до фінансового ринку, все більше відчуваємо підвищення інтересу до наших продуктів як зі сторони приватних, так і інституціональних інвесторів. Наш 10-річний досвід та європейські стандарти роботи й надалі працюватимуть для задоволення потреб, підвищення ефективності інвестицій та зростання статків наших клієнтів», – говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».    

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку , на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.   

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг приватним особам та корпоративним клієнтам і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів , 4 венчурних фонди , активи страхових компаній , а також 2 недержавних пенсійних фонди . Активи під управлінням – 350 млн. грн. 

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Размещено в Гогет, Экономика.